ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi Türkiye Birinciliğine Koşuyor...

02/05/2015 tarihinde Burdur bölge yarışmasına katılan Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi Arapça Şiir okuma yarışmasında bölge birincisi, Bilgi Yarışmasında da bölge 3. oldu.
Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi Türkiye Birinciliğine Koşuyor...

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği 6. Uluslararası Arapça Yarışmaları Akdeniz Bölge Yarışması 02/05/2015 tarihinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve  Sergi Salonunda gerçekleşti.

Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi Arapça Bilgi ve Arapça Şiir okuma yarışmalarında Isparta birincisi olarak ilimizi temsil etmeye hak kazanmıştı. 02/05/2015 tarihinde Burdur bölge yarışmasına katılan Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Arapça Şiir okuma yarışmasında bölge birincisi, Bilgi Yarışmasında da bölge 3. oldu.

Şiir okuma dalında 10. Sınıf Öğrencisi Hasibe Uslu; Bilgi yarışmasına 10. Sınıf öğrencisi Şeyma Nur Yaşar, 11. Sınıf Öğrencileri Hasan Sarıkaya ve Saliha Çakıl 12. Sınıf öğrencisi Mervenur Esen katılmışlardır. Öğrencilerimizin hazırlanmasında Arapça Öğretmeni Murat Sezer ve meslek dersleri öğretmenleri Muhammed Tosun ve İsmail Güneş yardımcı olmuşlardır.

 

20-21-22/05/2015 tarihinde Kayseri Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılacak olan Türkiye finaline Arapça Şiir Okuma dalında bölgemizi temsilen yarışmaya katılacaklardır.

Okulumuz idareci ve öğretmenlerine teşekkür eder, yarışmalarda büyük başarı gösteren öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılar dileriz.


Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.