ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkoğlu Anaokulunda Yıl Sonu Sergisi ve Belge Töreni Yapıldı...

10.06.2015 tarihinde Türkoğlu Anaokulunda "Okuyorum Çocuğumu Yetiştiriyorum” ve “ Piller toplansın doğa bize kalsın” projelerinin belge töreni ve yıl sonu sergisi yapıldı.  
Türkoğlu Anaokulunda Yıl Sonu Sergisi ve Belge Töreni Yapıldı...

10.06.2015 tarihinde yapılan Belge Töreninde, "Okuyorum Çocuğumu Yetiştiriyorum” Projesine katılan velilere katılım belgesi, “Piller toplansın doğa bize kalsın” projesine katılan öğrencilere “Doğa Dostu” belgesi verildi.

 

Projelere katılan veli ve öğrencilere belgeler Yalvaç Kaymakamı Ahmet ALTINTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Serdar KAYA ve Okul Müdürü Selami YALÇIN tarafından verildi.

“Piller Toplansın Doğa Bize Kalsın” Projesinde 3 ay içinde toplanan 200 kg atık pil öğrenciler ve proje sorumlusu Nagihan ASKER tarafından kargoya teslim edilerek TAP’a gönderildi. Pil toplama kampanyası Türkoğlu Anaokulunda devam edecektir.

Belge töreni bitiminde Türkoğlu Anaokulunda açılan yıl sonu sergisi gezildi. Çocukların yıl boyunca yaptığı özgün sanat etkinlikleri  bu sergide sergilendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Türkoğlu Anaokulu idarecilerini, öğretmenlerini, öğrencilerini ve velilerini tebrik ederiz.

 

 

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.