ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taekwondo Müsabakalarında Okullarımızın Başarısı

Okullar arası Yıldızlar ve Gençler Taekwondo İl Birinciliği Müsabakalarında öğrencilerimiz iyi dereceler elde etti.
Taekwondo Müsabakalarında Okullarımızın Başarısı

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan "Okullararası Yıldızlar ve Gençler Taekwondo İl Birinciliği Müsabakaları" 06 Mart 2015 Cuma günü Isparta Gençlik ve İl Spor Müdürlüğü  6 Mart Spor Salonu´ nda düzenlendi. Isparta´da yapılan müsabakalara Taekwondo Antrenörü Ahmet Görgün ve Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Orhon öğrencilerle beraber gittiler.

Gençler Kategorisinde İl Birincisi Atatürk Anadolu Lisesinden Melike Çakıroğlu, İl İkincisi Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesinden Ahmet Gürbüz ve Ersin Höbek, İl Üçüncüsü Fen Lisesinden Hasan Enes Ulu oldu.

Yıldızlar Kategorisinde İmam Hatip Ortaokulundan Murathan Bakır İl Üçüncüsü oldu.

Dereceye giren öğrenciler, Okul idarecileri,  Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Taekwondo Antrenörüyle beraber İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA´yı makamında ziyaret ettiler. 

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA, dereceye giren öğrencileri ve başarıda emeği bulunan idareci ve öğretmenleri tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.


Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.