ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ş.L.K Anadolu Lisesinin Kardeş Okul Projesi Kapsamında Taşevi İlkokulunu Ziyareti

Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri "Kardeş Okul" projesi kapsamında Kardeş Okulları Taşevi İlkokulunu ziyaret ettiler. 
Ş.L.K Anadolu Lisesinin Kardeş Okul Projesi Kapsamında Taşevi İlkokulunu Ziyareti

Okul Müdür Yardımcısı Mustafa Güneş, Görsel Sanatlar öğretmeni Adem Ağuş, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Osman Güzel, BT Rehber Öğretmeni İsmail Abacı ve öğrencilerle birlikte gerçekleştirilen ziyarette öğrenciler ilkokul öğrencileriyle ilgilenip oyunlar oynayarak, onlara çeşitli hediyeler verdiler.

11-C sınıfının üslendiği sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yaklaşık iki ay önce Taşevi ilkokulu müdürü Ahmet Taşkın´la irtibata geçen öğrenciler, Taşevi ilkokulunun Bilgisayar, Projeksiyon ve kırtasiye ihtiyaçlarının yanı sıra anasınıfı için çeşitli oyuncaklara ihtiyaç duyulduğunu tespit etti. Bunun üzerine yoğun bir çalışma yürüten öğrenciler ihtiyaçların daha fazlasını tedarik ederek Taşevi İlkokuluna teslim etti. 

Taşevi İlkokulunun idareci ve öğretmenleri gelen misafirleri büyük bir misafirperverlik ile karşıladılar. Taşevi köy sakinleri misafirlere ikramlarda bulundular.Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, ilerleyen zamanda tekrar görüşme ve çalışma yapma sözüyle sona erdi.

Okulumuzu yaptıkları çalışmadan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

14-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-2017


Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.