ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesinden TÜBİTAK Bilim Fuarı Başarısı

 Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesinin TÜBİTAK’a yaptığı Bilim Fuarı açma başvurusu kabul edildi...  
Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesinden TÜBİTAK Bilim Fuarı Başarısı

Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesinin TÜBİTAK’a yaptığı Bilim Fuarı açma başvurusu kabul edildi...

Konuyla ilgili açıklama yapan Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni Gökhan ERGON, mayıs ayının başında açılması planlanan fuarda güneş ve yıldız teleskopları ile gökyüzü gözleminden, öğrencileri heyecanlandıracak birçok eğlenceli ve bilimsel deneylere kadar pek çok aktivite yapılacağını ve fuarda öğrencilerin bilime ve fen derslerine bakışını değiştirecek pek çok sürpriz olacağını söyledi. 


TÜBİTAK’ tan alınacak TÜBİTAK 4006 hibesiyle gerçekleştirilecek olan bilim fuarının öğrencilere çok renkli anlar yaşatması ve önemli kazanımlar sağlaması bekleniyor.


Müdür Yardımcısı Mustafa GÜNEŞ, Fizik Öğretmeni Gökhan ERGON’a yaptığı çalışmalar için çok teşekkür ederken, “Bu kadar kaliteli, vizyonu geniş, ufku açık, iyi niyetli, fedakar ve entelektüel kapasitesi yüksek öğretmenlerle birlikte çalışmanın öğrencilerimiz için çok olumlu sonuçlar ortaya çıkardığını ve olağanüstü güzel bir kurumsal iklim oluşmasına yol açmaktadır." dedi. 


Okullarımızın henüz erken yaşlarda bilimi sevdirerek yeni Aziz SANCAR’ lar yetiştirmeye ihtiyacı olduğunu belirten öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz bunun için üzerlerine düşen görevi seve seve yaptıklarını ifade ettiler.


Okul Müdürü Hasan Ali BURDURLU da sportif, sosyal, kültürel ve akademik anlamda pek çok başarı elde eden okul personelini yürekten kutladığını söyledi.

 

İlçe Milli Eğitm Müdürlüğü olarak okulumuzu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.