ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarda EBA Bilgilendirme Toplantıları Yapılıyor.

Fatih Projesinin tamamlandığı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesinde EBA Bilgilendirme toplantıları yapılıyor.
Okullarda EBA Bilgilendirme Toplantıları Yapılıyor.

Fatih Projesinin tamamlandığı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesinde Okul Formatör Öğretmenleri ve Fatih Projesi İlçe Koordinatörü Yeşim Nur KÖSTÜKLÜ tarafından EBA Bilgilendirme seminerleri yapılıyor.

Toplantılarda öğretmenlerle uygulamalar hakkında konuşuluyor, farklı örnekler gösteriliyor. Öğretmenler Fatih Projesi kapsamında kurulan Etkileşimli Tahtaları etkin bir şekilde kullandıklarını ve EBA uygulamalarını beğendiklerini dile getiriyorlar.

Şu anda MEB´da çalışan her öğretmen www.eba.gov.tr adresinden mebbis kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapıp, uygulamalardan yararlanabiliyor. Ayrıca bu adresten haber,içerik, resim, video, döküman paylaşımları da yapılabiliyor. Öğretmenler buradaki bazı uygulamalarla sınav sorularını hazırlayabiliyorlar.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.