ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okul Müdürleri Eğitim Kursu" veriliyor...

Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Yenişarbademli İlçelerinin Okul Müdürlerine Yalvaç Öğretmenevinde "Okul Müdürleri Eğitim Kursu" veriliyor...


Görevlerine yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirmeleri, değişim ve gelişmeleri takip etmeleri, kişisel ve mesleki gelişimlerini sürdürebilmeleri bakımından bilgilerini arttırmak amacıyla hizmetiçi eğitim yoluyla "Okul Müdürleri Eğitim Kursu" 19 Ocak-30 Ocak tarihleri arasında 90 saatlik 5 grup halinde verilecektir.

Yalvaç, Şarkikaraağaç ve Yenişarbademli ilçelerinin okul müdürlerine Yalvaç Öğretmenevinde verilecek eğitim bugün başlamıştır. Eğitimde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, Maarif Müfettişleri, Okul ve Kurum Müdürleri görev alacaktır.

Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali KANIK ve Kenan AKBABA bugün başlayan eğitimi yerinde ziyaret ettiler.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.