ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere Yönelik Ağız ve Diş Sağlığı Taramaları Devam Ediyor.

İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ve Yalvaç Kaymakamımız Sayın Ahmet ALTINTAŞ’ın destekleriyle ilçemiz İlkokullarının 4.sınıf öğrencilerine yönelik ağız ve diş sağlığı taraması bu yıl da devam ediyor.
Öğrencilere Yönelik Ağız ve Diş Sağlığı Taramaları Devam Ediyor.

Ağız ve diş sağlığının önemini çocuklara kavratmak amacıyla; geçen eğitim öğretim yılında Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimliği ile başlattığımız ağız ve diş sağlığı taramamız bu yıl da devam edecek.

Başhekimlik bünyesinde diş polikliniği uzmanlarıyla yapılan görüşmede belirlenen takvim doğrultusunda önce köy ve kasaba okul öğrencilerimizin ağız ve diş taraması yapılacaktır. Bu programın akabinde de ilçe merkez okullarımızın 4. Sınıf öğrencilerinin ağız ve diş taramasının yapılmasını planlıyoruz.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet KILINÇ ; Hastane Başhekimi Mustafa ETLİ´ye, diş doktorlarımız Hakan ÇETİN, Yüksel AKKAYA, Mehmet ARKILINÇ,Emine ZEYBEK´e ve diş polikliniği çalışanlarına teşekkürlerini dile getirdi.

 

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.