ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlerle Ortak Sınavlar, YGS ve LYS Toplantıları yapıldı.

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda 26.02.2015 tarihinde saat 13.00´da YGS ve LYS, saat 15.30´da TEOG toplantıları yapıldı.
Müdürlerle Ortak Sınavlar, YGS ve LYS Toplantıları yapıldı.

26.02.2015 tarihinde saat 13.00´da Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Ortaöğretim Kurum Müdürleriyle öğrencilerimizin YGS ve LYS sınavlarıyla ilgili bilgi alışverişinin yapıldığı toplantı düzenlendi.

Aynı tarihte ve yerde, saat 15:30´da ilçemizde TEOG sınavına giren öğrencisi bulunan Ortaokulların Müdürleri ile daha önce ortaokulda görev yapan TEOG konusunda deneyimli İlkokul Müdürleri ve Halk Eğitim Müdürünün katıldığı toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA başkanlık etti.

Okul Müdürleriyle 29-30 Nisan tarihlerinde ikincisi yapılacak olan ve 8. sınıf öğrencilerinin Fen-Sosyal-Anadolu ve Meslek Liselerine girişlerinde etkili olacak olan TEOG sınavında başarıyı arttırmaya yönelik olarak alınabilecek tedbirler ile ilgili yapılan çalışmalar ve yapılabilecek çalışmalar ile ilgili görüşleri soruldu.

Başarılı olan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Öğrenciler ile birebir ilgilenmenin ve ev ziyaretlerinin başarıyı arttırmada büyük etkisi olduğu vurgulandı.

Toplantıyı yöneten İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA, sınavlarda başarının arttırılması için uygulanabilecek teknik bilgiler verdi.

Bir sonraki toplantının 5 Mart 2015 tarihinde saat 15:30´da Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu´nda olması kararlaştırıldı.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.