ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Öğretmenlerine Aile Eğitimi Programı Kursu veriliyor...

Yalvaç Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün girişimleriyle, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün katkılarıyla ilçemiz okullarında farklı branşlarda görev yapan 30 öğretmene "Aile Eğitimi Programı Kursu" veriliyor.
İlçemiz Öğretmenlerine Aile Eğitimi Programı Kursu veriliyor...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğünün "Aile Eğitimi Programı" Projesi kapsamında AEP Formatörü Kamile ŞAHİN koordinatörlüğünde verilen "Aile Eğitimi Programı Kursu" 15.06.2015 tarihinde Yalvaç Öğretmenevi toplantı salonunda başlamıştır.15-19.06.2015 tarihleri arasında yapılacak olan eğitime İlçemizde görev yapan farklı branşlarda 30 öğretmenimiz katılacaktır.

Eğitimler sağlık, medya, aile içi iletişim, hukuk, iktisat, madde bağımlılığı ve korunma alanlarında veriliyor. Bu eğitimi tamamlayan öğretmenler AEP(Aile Eğitimi Programı) Eğiticisi olarak görev yapabileceklerdir. 

15.06.2015 tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Songül SALLAN GÜL ve Okutman Esra VONA KURT tarafından verilen eğitimler 16.06.2016 tarihinde Doç.Dr. Gizem SAYGILI  tarafından verilen eğitimlerle devam etmektedir.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.