ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya´nın Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya´nın öğrencilere ve velilere mesajı...
İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya´nın Dönem Sonu Mesajı

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının 1. Dönemi sona erdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya velilere seslenerek :" Velilerimiz çocuklarına sadece başarılı olduklarında evlatları olduğunu hissettirmesinler. Öğrencilerimiz başarısız olduklarında da anlayış gösterip ikinci dönemde daha başarılı olmaları için motive edelim. " şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya öğrencilere; "Başarılı olan öğrencilere şunu belirtmek istiyorum. Sevgili öğrenciler, unutmayın ki; başarılı kalmak başarılı olmaktan daha önemlidir. Başarı grafiğinizi düşürmemek için aynı azim ve gayretle çalışmalarınızı sürdürün.

İkinci dönem yerleştirmeye yönelik sınav dönemi olacağı için öğrencilerimizin iyi dinlenip bu sınav maratonuna iyi motive olmalarını tavsiye ediyorum. Alınacak başarının ileride eğitimlerine doğrudan etki edeceği ve hayatlarına yön vereceği için bu sınavlarla kendilerine yön verecekler. Başarının sırrı çok çalışmaktır." şeklinde konuştu.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.