ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü KAYA, koltuğunu çocuklara devretti...

Yalvaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ziyarete gelen 3’üncü sınıf öğrencisi Fadime BUBA’ya temsili olarak koltuğunu devretti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü KAYA, koltuğunu çocuklara devretti...

İlçemizde düzenlenen  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde öğrenciler çeşitli makamlarda temsili olarak görev yapıyorlar.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Makamına gerçekleştirilen ziyarete Fatih İlkokulu 3/B sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Huriye TÜRK ve okul rehber öğretmeni Mehmet Tamer DÖNMEZ katıldı.

Ziyarete gelen öğrencilerin İlçe Milli Eğitim Müdürümüze buket takdimiyle başlayan ziyarette, Fatih İlkokulu öğrencisi Fadime BUBA temsili olarak görev yapmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturdu.

İlçemizdeki bazı ihtiyaç ve sorunlara ilişkin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden bilgi alan öğrencimiz,  müdürlüğümüze bağlı bazı birimleri  telefonla arayarak yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi aldı.

24-04-201724-04-201724-04-2017

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.