ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güreş Turnuvalarında İlçemizin Başarısı...

Isparta´da düzenlenen okullar arası Güreş Turnuvasında okullarımız Kaymakam Abdurrahman Bey ve Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri dereceye girdi.
Güreş Turnuvalarında İlçemizin Başarısı...

Isparta´da düzenlenen okullar arası Güreş Turnuvasında Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri Murat Eğrikılınç ve Soner Karapınar İl İkincisi, Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Şevki Kurşun İl Üçüncüsü oldular. 

Dereceye giren öğrenciler, Okul Müdürü Süleyman Özcan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Halim Türk ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Kaya´yı makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü ile sohbet eden öğrenciler, hedeflerinin Spor Lisesine gitmek olduğunu belirttiler. Dereceye giren öğrenciler ileriki tarihte Bursa´da düzenlenecek olan Türkiye Bölge Şampiyonasında ilçemizi temsil edecek.

Öğrenciler Yalvaç Halk Eğitim Müdürlüğünün bünyesinde açılan kursta, güreş antrenörü Ali Şen tarafından çalıştırıldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu başarıda emeği geçen Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu Müdürü Süleyman Özcan´a, Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür v. Abdullah Tutucu´ya, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayati Yeler´e, öğrencileri çalıştıran güreş hocası Ali Şen´e,Beden Eğitimi öğretmenlerine ve dereceye giren öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.