ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankaradaki Çalıştaya Biyoloji Dalında Türkiye´den sadece Fen Lisesi Öğretmenimiz katıldı...

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanlığınca yürütülen "Z-Kitap Standart ve Kriter Belirleme Çalıştayı" 20-22 Nisan 2016 tarihlerinde Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirildi. 
Ankaradaki Çalıştaya Biyoloji Dalında Türkiye´den sadece Fen Lisesi Öğretmenimiz katıldı...

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanlığınca yürütülen "Z-Kitap Standart ve Kriter Belirleme Çalıştayı" 20-22 Nisan 2016 tarihlerinde Başkent Öğretmenevinde gerçekleştirildi. Çalıştayın açılış konuşmalarında Kurul Başkanı Sayın Hüseyin Şirin ve Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanı Zekeriya Erbeyi elektronik zenginleşme ve belirlenecek kriterlerin önemi hakkında açıklamalarda bulundular.

Çalıştayda akademisyenler, alan öğretmenleri, bilişimciler ve Bakanlığımız hizmet birimleri temsilcisi uzmanlar yer almıştır. Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul Üyeleri ve Daire Başkanlarının da açılışına katıldığı çalıştay 3 gün sürmüş olup 22 Nisan Cuma günü sona ermiştir.

Ortaöğretim kurumlarından Biyoloji alanında Türkiye’de sadece İlçemiz Yalvaç Fen Lisesi’nden Biyoloji Öğretmeni Funda Zehra AYAZ bu çalıştaya katkı ve katılımda bulunmuştur.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Serdar KAYA ilçemiz adına bunun önemli bir gelişme olduğunu söyleyip, bizi gururlandırdığı için Funda Zehra AYAZ’a teşekkürlerini iletti.

10-05-201610-05-201610-05-201610-05-2016

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.