ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Eğitimi Programı Kursunun Sertifika Dağıtım Töreni Yapıldı.

19.06.2015 tarihinde Yalvaç Öğretmenevi Konferans Salonunda Aile Eğitimi Programı Kursunun Sertifika Dağıtım Töreni Yapıldı. 
Aile Eğitimi Programı Kursunun Sertifika Dağıtım Töreni Yapıldı.

İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet ALTINTAŞ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İlçe Milli Müdürü Sayın Serdar KAYA’nın gayretleri ve işbirliğiyle ilçemiz okullarından farklı branşlarda 30 öğretmene yönelik 15-19.06.2015 tarihleri arasında yapılan Aile Eğitimi Programı Kursunun sertifika dağıtım töreni yapıldı.

AEP ailelerin, aile eğitimiyle ilgili temel ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş 5 alanda toplam 26 modülden oluşmaktadır. Bunlar; Aile Eğitimi ve İletişim Alanı, Hukuk Alanı, İktisat Alanı, Medya Alanı ve Sağlık Alanıdır.

Belge törenine Kaymakam Ahmet ALTINTAŞ, Kırşehir Kaymakam Adayı Yavuz AKSOY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Kenan AKBABA ve Ali KANIK, Okul Müdürleri ve AEP Formatörü Kamile ŞAHİN katıldı.

 

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.