ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı...

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı...
19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı...

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Yalvaç Öğretmenevinde yapılan kutlama töreni Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan program Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ramazan Aldemir´in günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti. Lisenin öğrenciler tarafından şiirler okundu ve oratoryo gösterisi sergilendi. 

Programda Şiir Yarışması, Kaymakamlık Voleybol Turnuvası ve Masa Tenisinde dereceye girenlere ödülleri verildi.

Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlemiş olduğu "Atatürk, Gençlik ve Kurtuluş " temalı şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Şiir yarışmasında birinci İmam Hatip Lisesinden Şehriban Kahraman, ikinci Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nden İslam Yılmaz ve üçüncü Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesinden Nurşah Sapa oldu. 

Kaymakamlık Voleybol Turnuvasında birinci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci İlçe Tarım Müdürlüğü, üçüncü Atatürk Anadolu Lisesi ve dördüncü Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Masa Tenisinde erkekler kategorisinde birinci İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Muhammet Talha Bakır, ikinci Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesinden Sefer Aydoğmuş ve üçüncü Fen Lisesinden Mustafa Taş oldu. Kızlar kategorisinde ise birinci Fen Lisesinden Meryem Şahin, ikinci Şehit Latif Keçeci Anadolu Lisesinden Münevver Sarıpınar ve üçüncü Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Betül Cengiz oldu.

 

 

 

 

 

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.