ISPARTA YALVAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(0-18 Yaş) Aile Eğitimi Kursları

(0-18 Yaş) Aile Eğitimi Programı Uygulamaları kapsamında Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulunda Aile Eğitimi veriliyor...
(0-18 Yaş) Aile Eğitimi Kursları

Milli Eğitim Bakanlığı ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı ile yapılan protokoller gereği, okullarımızda 0-3, 3-6, 7-11, 12-18 yaş çocuğu olan ailelere Aile Eğitimi veriliyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün gayretiyle ve İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet ALTINTAŞ’ın destekleriyle,  bu örnek çalışma ilçemiz Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görev yapan ve bu eğitimi vermeye yetkili Sevinç TAYHAN tarafından Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulunda 08.11.2014 tarihinde verilmeye başlanmıştır. Halk Eğitim Müdürlüğü Bünyesinde açılan bu eğitime 46 veli kayıt yaptırmış olup eğitim 2 grup halinde devam etmektedir.

 

13.12.2014 tarihinde İlçe Kaymakamı Ahmet ALTINTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar KAYA, Şube Müdürü Kenan AKBABA, Halk Eğitim Müdürü Hayati YELER, Okul Müdürü Süleyman ÖZCAN eğitime gelen velileri yerinde ziyaret ederek kutladılar ve eğitimin öneminden bahsedip desteklerini belirttiler.

Abacılar Mah. Kuşku İnişi Cad. No12 Öğretmenevi Yanı YALVAÇ / ISPARTA - 0 246 441 2433

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.